Zielona Kawa Plus Czyste opinie Funkcje przeciwwskazania

Malina Ketone, dzięki reklamie otrzymanej przez Dr Oz, była najpopularniejszym dodatkiem odchudzającym na świecie. Teraz natomiast ekstrakt zielonej kawy, Green Cofee, wyprzedził Raspberry Ketone, dzięki prezentacji naturalnego Lindsey Dunca, która odbyła się na wystawie dr Oz.

Liczne badania wykazały skuteczność Zielonej Kawy, jak również w utracie wagi. Wyciąg z zielonej kawy odtłuszczający

Testy przeprowadzone przez lekarzy Duncan i Oz podkreślają skuteczność Zielonej Kawy, ekstraktu zielonej kawy jako odchudzającego odchudzanie i podkreślenie tego faktu:

W badaniu wzięło udział 100 wolontariuszy o wysokiej nadwadze. Pierwsza grupa otrzymywała ekstrakt z zielonej kawy, a druga grupa otrzymywała placebo.

Aby zrozumieć, jak działa zielona kawa, musisz to wiedzieć:

Szczegóły podane każdemu z uczestników były następujące:

Pod koniec dwóch tygodni testów stwierdzono, że uczestnicy, którzy zażyli zieloną kawę pigułki miał dwa razy większą utratę masy ciała u tych, którzy otrzymali placebo.

Oz i Duncan zostały zainspirowane swoją promocją przez wyniki badań nad ekstraktem z zielonej kawy. Ekscytujące wyniki pierwszych badań pokazują, że utwory z Zielonej Kawy: 16 uczestników, którzy wzięli suplement przez 22 tygodnie straciło średnio 17 kilogramów!

Zielone ziarna kawy zawierają substancję zwaną kwasem chlorogenowym. Ten właśnie komponent jest kluczem do funkcjonowania Green Coffe w kluczu wyszczuplającym, bez przeciwwskazań.

Jest zatem jasne, że zawartość kwasu chlorogenowego pozwoli na lepszą lub gorszą skuteczność produktu. Zieloną kawę można powiedzieć, że działa dzięki zawartości kwasu chlorogenowego.

Działanie kwasu chlorogenowego przy utracie wagi przebiega w następujący sposób:

Podczas 243. edycji National Meeting & Exposition organizowanego przez American Chemical Society, głównym bohaterem był kwas chlorogenowy, którego badanie Joe Vinsona z University of Scranton, w którym pokazano, jak fundamentalną rolę dla funkcjonowania Green Cofee odgrywa kwas chlorogenowy.

Sekretem pokonania otyłości jest kwas chlorogenowy!

Gdzie w naturze znajduje się kwas chlorogenowy? Jest on dostępny w wielu produktach, a ten, który zawiera większość z nich jest niewątpliwie kawą zieloną. Toastowanie, które jest sprzeczne z “klasyczną” kawa palona niszczy substancję w dużej mierze, dlatego też zielona kawa ma zalety, które nie gwarantują palonej kawy.

Jedną z najgorszych trików wokół jest tzw. Podawanie numeru karty w celu pokrycia niskich kosztów wysyłki, często w wysokości kilku euro. W ten sposób jednak akceptujesz subskrypcję, która co miesiąc pobiera określoną z góry kwotę. Zazwyczaj, użytkownik jest oszukiwany po wygaśnięciu warunków anulowania subskrypcji i musi płacić miesięczną opłatę przez długi okres czasu. Oszuści często z kolei przenoszą nazwę firmy i dane, tak aby nie można było ich odnaleźć.

Jakby tego było mało, poza szkodą, wysyłany produkt jest złym dodatkiem do wszystkich zagrożeń, tzn. nie tylko nie działa, ale także jest potencjalnie niebezpieczny dla zdrowia.

Uważaj na produkty niskiej jakości z wprowadzającymi w błąd oświadczeniami typu “Pure”!

Obecnie nie ma żadnych przepisów regulujących produkcję takich produktów. W związku z tym może się zdarzyć, że dwa produkty o bardzo podobnych nazwach mają różne formuły, zarówno pod względem składników, jak i ilości. Aby uniknąć oszustw, musisz nauczyć się czytać etykiety. Terminy takie jak “Pure” czy “Ekstrakt” są często używane tylko po to, aby przyciągnąć konsumenta, ale w rzeczywistości nie jest pewne, czy zielona kawa działa. Dlatego też ważne jest, aby dobrze się uczyć czytać etykiety produktów, które chcesz kupić.

Jak przeczytać etykietę: Nawet oszuści nie mogą fałszować etykiety. Dlatego należy zawsze upewnić się, że produkt zawiera

Zawartość: nie mniej niż 20 % kwasu chlorogenowego

Zawartość: nie mniej niż 1000 mg ekstraktu zielonej kawy w jednej kapsułce

Nasze porady dotyczące zakupu:

Zielona Kawa Puro, dodatek zawierający 2000mg ekstraktu czystej zielonej kawy. Najlepsze składniki naturalne łączą się tu z bardzo wysoką zawartością kwasu chlorogenowego.

Zawiera 60 kapsułek

? 2 kapsułki powinny być brane jednocześnie?

Każda kapsułka zawiera 2000 mg ekstraktu zielonej kawy?

Kwas chlorogenowy 50% z adnotacją

Zielona Kawa Optymus Optymus to Złota Etykieta w wersji Zielonej Kawy. Tylko najlepsze wyselekcjonowane składniki są częścią tego produktu z 50% kwasem chlorogenowym.

Zawiera 60 C

Green Coffee 5K

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Zielona Kawa Plus Czyste opinie Funkcje przeciwwskazania"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*